Главное меню

Готується нова операція на Донбасі, оприлюднено перші деталі

Як розповів офіцер Управління правового забезпечення Генерального штабу ЗС України Юрій Бобров, мова йде про...


На Донбасі найближчим часом може початися нова операція.

Як розповів офіцер Управління правового забезпечення Генерального штабу ЗС України Юрій Бобров, мова йде про Операцію Об’єднаних сил, повідомляє technosotnya.com посилаючись на politeka.net

«Операція Об’єднаних сил починається з введенням відповідного указу президента України – верховного головнокомандувача про початок проведення операції», – пояснив він.

Бобров зазначив, що відповідний указ глави держави може бути підписаний найближчим часом.

Бобров також додав, що вже визначені кандидатури глави штабу Об’єднаних сил і найближчим часом президент прийме рішення про призначення. Так, відомо, що кандидатом на цей пост є генерал, у якого є бойовий досвід і який «з початку російської збройної агресії керував і керує збройними формуваннями».

"Представництво ДНР” в Спільній центрі з контролю і координації припинення вогню і розмежування сторін на Донбасі розповсюдило інформацію про потужний вибух на лінії зіткнення. Бойовиків заявляють, що інцидент стався в районі населеного пункту Мар’їнка, який знаходиться під контролем України. Вибух нібито прогримів на відстані близько 800 метром від лінії зіткнення. Також повідомляється, що через 20 хвилин після вибуху через цю територію нібито пролетів український вертоліт.

Поделиться в соцсетях:

Оставить комментарий:

0 коммент.: