Главное меню

Це треба побачити: російський агітаційний кліп розсмішив Мережу (відео)

На відео люди з різних вікових категорій: пенсіонери, військові, студенти, співають або читають реп, закликаючи росіян прийти на...


Ролик опублікувала "Новоуральська мовна компанія".


На відео люди з різних вікових категорій: пенсіонери, військові, студенти, співають або читають реп, закликаючи росіян прийти на виборчі дільниці і "поставити галочку", інформує technosotnya.com посилаючись на kr24.com.ua

Приспів пісні говорить:

«Ой, приходь на вибори, підемо голосувати, кому, якщо не нам президента вибирати. Ми збираємо прапори для нашого шляху. Ми галочку поставимо. Мій президент – прийди!».

Кліп викликав справжній фурор в соцмережах. Деякі коментатори сприйняли його як «стьоб». Однак більшість все ж не оцінили творіння, назвавши його "примітивним маразмом, який соромно дивитися". Багато також звернули увагу на символізм тексту і типаж дійових осіб.

Текст пісні в мережі розібрали на цитати: "Яким буде світ, хто буде нам батько - над прірву нас поведе, як стадо заблукалих овець"; "Ми самі вирішуємо, якого главу поставити, щоб себе без штанів не залишити ..."; "Чи не мряки, вибирай вождя, не чекай"; "Бюлетень для кожного відкладений свій...".

Поделиться в соцсетях:

Оставить комментарий: