Ads Top

Відповідь Путіну: Канада розповіла про летальну зброю для УкраїниМіністр закордонних справ Канади оцінила можливості майбутного партнерства з Україною

Нещодавно Україну включили до списку держав, які можуть отримати доступ до канадського ринку зброї.

На думку міністра закордонних справ країни Христі Фріланд, це свідчить про міцні зовнішньополітичні зв’язки та новий виток у співпраці, повідомляє Знай.ua.

“Внесення України до Контрольного переліку країн, в яких дозволені поставки автоматичної зброї, відображає тісні зв’язки між нашими державами”, – підкреслила вона.

Очільниця відомства дала обіцянку і в майбутньому забезпечувати всю необхідну підтримку українській стороні з огляду на посилення російської військової агресії на Сході.

“Канада і канадці і далі будуть стояти пліч-о-пліч з народом України і підтримувати територіальну її цілісність і суверенітет”, – запевнила Фріланд.

Слід відзначити, що офіційно Україна стала однією із держав у контрольному переліку на дозволені поставки автоматичної зброї 13 грудня. Мова йде про скасування ембарго, яке діяло проти нашої країни починаючи з 1991 року.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.