Ads Top

У 'ЛДНР' розпочали термінову підготовку до можливої евакуації до РосіїВідповідні розпорядження надійшли до «органів МВС» Донецька та до міських органів «влади» Луганська.

До міських органів «влади» Луганська та Донецька надійшло розпорядження про термінову підготовку до можливої евакуації до Росії. Про це повідомило джерело Тижня.

«Органи МВС» м. Донецьк отримали розпорядження в терміновому порядку підготувати усі особові справи та архіви до можливої евакуації. Не виключено, що подібне розпорядження також надійшло до інших правоохоронних органів і «державних» установ», - йдеться в повідомленні, информирует tyzhden.ua.

Також, за отриманою інформацією, розпорядження про підготовку до можливої евакуації надійшло до міських органів «влади» м. Луганськ. Так, за чутками, що поширюються серед жителів ЛНР, т.зв. голова адміністрації Луганська Пілавов Маноліс Васильович, дав вказівку усім керівникам відомств установ та організацій міста, бути готовим до загострення обстановки та екстреного виїзду до РФ найближчим часом.

Водночас бойовики НЗФ попереджують свої родини та знайомих про можливе загострення ситуації.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.