Ads Top

Савченко з бойовиками в Донецьку сходила до полонених (ФОТО-ФАКТИ)Народний депутат Надія Савченко повідомила, що побувала у двох камерах на території бойовиків "ЛДНР", де утримують українських полонених.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Відвідали дві камери де утримують шість наших військовополонених. Поспілкувались з хлопцями. Умови жахливі, сирість, холод. Речі від рідних передали. Чекаємо до завтра. Обіцяли дати можливість відвідати всіх, хто є в Мінських списках", - написала вона.

Водночас, Патрік Ланкастер, що висвітлює подію зі сторони бойовиків, оприлюднив у себе в Твіттері фото Савченко в Донецьку.
Як відомо, раніше в п'ятницю, народний депутат України фракції "Блок Петра Порошенка" Тетяна Ричкова повідомила, що Савченко підбурювала військовослужбовців до повалення влади в Україні, і закликала Генеральну прокуратуру і СБУ розслідувати дії нардепа.

Однак сестра Надії Савченко Віра спростувала ці слова Ричкової.

Пізніше в цей же день представник так званого міноборони "ДНР" повідомив, що Савченко в п'ятницю прибула в Донецьк, де має намір зустрітися з українськими військовополоненими.

СБУ має намір провести розмову з народним депутатом на предмет її відвідин Донецька.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.