Translate:

Реклама 2


Генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг відвідає Україну наступного тижня. Про це журналістам повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій, передает replyua.net. «Уже через тиждень, 10 липня, до Києва з делегацією прибуде генеральний секретар НАТО Столтенберг, і у нас передбачена з ним зустріч. Ми будемо говорити про перспективи членства України в НАТО», - сказав спікер. Як відомо, Верховна Рада законодавчо закріпила курс України на членство в Північноатлантичному альянсі.

Варто зазначити, що згідно з указом президента України «Про відзначення 26-ї річниці Незалежності України», на Хрещатику та Майдані Незалежності в столиці України відбудеться парад військ. Таку інформацію надав міністр оборони Степан Полторак під час перебування в Брюсселі, інформує прес-служба міністерства.

«Зараз українські Збройні сили проводять активну підготовку до параду. Крім урочистого проходження військ, ми плануємо підготувати виставку найсучасніших озброєнь, розроблених протягом останніх трьох років. Під час робочої поїздки в штаб-квартиру НАТО і двосторонніх переговорів з іноземними колегами, я запросив їх в Україну на День Незалежності. Мова йде про представників країн, з якими співпрацюємо для того, щоб вони також разом з нашими військовими взяли участь у військовому параді з нагоди 26-ї річниці Незалежності України», - розповів Полторак.
«
Предыдущий пост
Следующее
»
Следующий пост
Предыдущее

Комментариев нет

Видео

Cat-5

Cat-6