Ads Top

Українці вимагають заборонити торгівлю у вихідні дні: петиціяНі для кого не секрет, що Україна прагне до Європи і після підписання угоди про Євроінтеграцію більшість законів, прийнятих Верховною Радою, є аналогами європейських.

Українці тримають руку на пульсі подій і пропонують прийняти ще один нормативний акт, що наближує нас до ЄС, інформує technosotnya.com посилаючись на kr24.com.ua

Так, Пеструшко Богдан Васильович зареєстрував на сайті Президента петицію №22/044410-еп, в якій пропонує ввести заборону на торгівлю по неділях.Автор упевнений, що це шлях в Європу, адже неділя «вважається Святим днем», а заборона торгівлі в вихідний день дозволить посилити розвиток сімейних цінностей в Україні. Адже громадяни більше часу проводитимуть з сім'єю на прогулянках і пікніках.

Нагадаємо, що у Франції і Німеччині давно діє заборона на торгівлю по неділях. У Польщі цей закон підписали в 2018 році. У них заборона діє в першу і останню неділю місяця, в 2019 році це буде 1, 2 (3) і 4 неділю і в 2020 - повністю в усіх видах торгівлі.

Підписуйтесь на наш Телеграм-Канал!

Дана петиція має набрати 25 000 необхідних підписів. Однак збір триває і в українців є 91 день, щоб підтримати пропозицію.

1 комментарий:

  1. Идиот!А как быть тем, кто только по выходным может в магазин пойти потому, что работает всю неделю? Лучше бы медицину как в Европе потребовал и зарплату и пенсию.........! Точно - идиот!Изза таких дегенератов мы никогда из дерьма не выберемся!Это же надо,- магазин ему помешал в воскресенье.Я полагал, что только среди мокшан такие самородки водятся, но нет! Нам тоже "повезло!"

    ОтветитьУдалить

Технологии Blogger.