Ads Top

Реакція жителів Північної Кореї на перший в їх житті поп-концерт: відеоПісля Олімпійських ігор в Пхенчхані відносини між Північною і Південною Кореями, які довгий час були вкрай напруженими, поступово налагоджуються.

На початку квітня в столиці Північної Кореї Пхеньяні пройшли два концерти, під час яких виступили понад 11 південнокорейських музичних колективів. Правда, не всі північнокорейці були до цього готові, інформує technosotnya.com посилаючись на kr24.com.ua

У складі делегації з Південної Кореї була і жіноча поп-група Red Velvet. За повідомленням Міністерства з об'єднання Республіки Корея, квінтет співаючих дівчат в числі інших поп-виконавців виступив в Пхеньяні з двома виступами. Це був перший випадок з 2005 року, коли південнокорейські виконавці виступали в КНДР.

Підписуйтесь на наш Телеграм-Канал!

Концерт відвідав і лідер КНДР Кім Чен Ин і, за чутками, залишився задоволений. А от пересічні громадяни, не розбещені такими речами, як концерти поп-музики, ще не знають, як реагувати на те, що відбувається на сцені. Це і демонструє відео, викладене в YouTube.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.