Главное меню

Циклон пішов, але весна ще далеко: чи чекати нового удару

Циклон, який хоча й посипає північ, включно з Києвом, снігом уже...


Циклон, який хоча й посипає північ, включно з Києвом, снігом уже видихається.

До ночі сніг припиниться. Про це повідомила синоптик Наталія Діденко, інформує technosotnya.com посилаючись на politeka.net

Завтра лише на північному сході України ще щось торкатиметься снігом.

А так – буде сонце. Ще морозне, тому в понеділок на роботу одягайтеся тепло.

Жителям України варто чекати різкої зміни погоди з початку наступного тижня.
Нагадаємо, як передавала Politeka, погода лютує не лише в Україні. Так, до рекордних мінус 27 градусів знизилася температура в Польщі. Від переохолодження з початку тижня там загинули семеро людей. Всього з початку року на вулицях країни замерз 61 осіб.

Снігопадами і морозами паралізована і Великобританія. По всій країні не працюють аеропорти і залізниця, тисячі шкіл закрили через заметіль.

«Звір зі Сходу» – так в Європі назвали циклон «Емма», який приніс морози і вже забрав життя десяти чоловік в країні.

А ось в Хорватії морози до мінус 15 навпаки вигнали на вулиці екстремалів. Відчайдушні їдуть до водоспаду в національному парку, який замерз вперше за 10 років. Вони намагаються видертися на крижану водяну гору.

Як писала Politeka, в столиці Нідерландів похолодало настільки, що в місті замерзли канали. Річкові канали Амстердама вкрилися кіркою льоду і перетворилися у величезні катки для фігуристів.

«Сильне похолодання, що охопило Європу, призвело до несподіваних метаморфоз: деякі частини каналів Амстердама замерзли, дозволивши місцевим жителям кататися водними шляхами», – повідомляють в ЗМІ

Поделиться в соцсетях:

Оставить комментарий:

0 коммент.: