Главное меню

Це не салют: спецборт з Путіним потрапив під обстріл

Президент РФ Володимир Путін розповідає, як потрапив під обстріл в...


У мережі опублікували фільм – в ньому президент РФ Володимир Путін розповідає, як потрапив під обстріл в Чечні 2000 року.

Крім того, Путін напередодні президентських виборів ділиться з росіянами історіями дитинства, інформує technosotnya.com посилаючись на politeka.net

Наприклад, запевняє своїх прихильників, що часто хуліганив, проте згодом став займатися спортом, щоб змінитися на краще. Першим видом спорту, яким він зайнявся, за його словами, був бокс.

Але йому в залі зламали ніс, поки той гоївся, Путін вирішив переорієнтуватися на боротьбу. Разом з цим батьки нібито не підтримували його заняття спортом, вирішивши що майбутньому президентові краще займатися музикою, тому йому подарували баян.

Також Путін розповів про обстріл свого спецборта в Чечні в 2000 році. За його словами, він на той момент в.о. глави держави, приїхав до Чечні 31 грудня 1999 привітати військовослужбовців РФ. “Я вирішив, що це дійсно салют, тому що Новий рік був. Це вже льотчики сказали:” Який салют, ми під обстрілом “, – поділився він.

Як повідомлялося раніше, Путін зізнався, що його дід по батьковій лінії – Спиридон Путін був кухарем у Володимира Леніна і Йосипа Сталіна. Після смерті Сталіна Спиридон Путін перебрався з дружиною в Ильинское, де знаходився будинок відпочинку московського міськкому КПРС.

Поделиться в соцсетях:

Оставить комментарий:

0 коммент.: