Главное меню

Арсенал зброї і сотні покалічених доль: чому затримали переговорника Рубана

Затриманий СБУ керівник “Офіцерського корпусу” Володимир Рубан перевозив зброю до Києва з конкретною...


Затриманий СБУ керівник “Офіцерського корпусу” Володимир Рубан перевозив зброю до Києва з конкретною метою.


Про це розповів віце-президент ПАРЄ і народний депутат від Блоку Петра Порошенко Володимир Ар’єв на своїй сторінці в Facebook, інформує technosotnya.com посилаючись на politeka.net

“Затриманий з цілим арсеналом зброї, яке, за моїми джерелами, везли до Києва не просто так. Радує, що тепер Рубану не відбутися лише солдатським ременем по філею, як його другу-гонщику. Все серйозно”, – заявив він.

Про подробиці розповіла відомий український волонтер Гайде Різаєва з посиланням на джерела в СБУ.

“Ай да Рубан! Ай да “генерал”! Багатьом відомий в своїй дивовижної здатності привласнювати собі звання “генерала-обмінника”, “героя-визволителя”Рубан Володя (він же Гарбузюк) “залетів” під можливість поповнити “обмінний фонд України”. він був затриманий нещодавно в майорських нашими спецслужбами”, – повідомила вона.

За її словами, на совісті Рубана покалічені долі сотень українців.

“На совісті цього” не знаю, як його назвати “сотні зданих в полон за” красивою і продуманій ФСБ “схемою наших хлопців. Сотні покалічених доль і смертей, смерть мого батька і моєї дитини, якому від побиттів в полоні так і не дали з’явитися на світло. “Схемки і темки” даної людини часто були успішними. Але, скільки мотузочці не витися-кінець все одно буде. і з цим “кінцем” зіткнуться всі, хто в цій антиукраїнській схемою “, – зазначила волонтер.

Вона додала, що інформація надана з достовірних джерел.

“Так що” готуйтеся ще 3 хлопчика і 2 сестрички-героїні”! Я думаю, що обміняємо ми вас гідно 1/30, як мінімум. Інформація надана з достовірних джерел спецслужб України”, – резюмувала Різаєва.Поделиться в соцсетях:

Оставить комментарий:

0 коммент.: