Главное меню

Розгром групи «Вагнера» у Сирії: стало відомо про нову хитрість Кремля

Російські найманці, розгромлені ударом у відповідь Західної коаліції в Сирії і доправлені в госпіталі Росії, почали надавати інформацію про бій під...


Офіційна Москва робить усе, щоб приховати інформацію про загибель російських найманців групи «Вагнера» у Сирії біля селища Хішам в долині Євфрату 7 лютого.

Російські найманці, розгромлені ударом у відповідь Західної коаліції в Сирії і доправлені в госпіталі Росії, почали надавати інформацію про бій під Хішамом, та після цього телефонний зв’язок із усіма ними зник. Про це повідомив 19 лютого у мережі російський блогер Михайло Полинков, відомий як «Хрусталик», інформує technosotnya.com посилаючись на 7days-ua.com

«Напевне, позабирали смартфони», — написав він.

Блогер переконаний, що таке свідоме приховування інформації Кремлем напряму пов’язане з президентськими виборами в Росії, що мають відбутись 18 березня. Перед голосуванням Кремль не зацікавлений у поширенні інформації про ПВК «Вагнера», що прямо б’є по іміджу Путіна.

«Думаю, до виборів все, що стосується трагедії під Хішамом, глушити будуть дуже щільно», — написав російський блогер.

Як повідомляв блогер раніше, поранених найманців він провідував у госпіталі Москви. «Іхтамнєти» розповідали, як зазнали нищівної поразки у відповідь на спробу атакувати сили Західної коаліції.

Поделиться в соцсетях:

Оставить комментарий:

0 коммент.: