Главное меню

Експерт: Трамп оголосив про нову зовнішньополітичну парадигму США. Путін напружився


Політичний оглядач Олексій Голобуцький на персональній сторінці в соціальній мережі вказує на фундаментальні зміни у зовнішній політиці Сполучених Штатів і чому вони становлять загрозу для Російської Федерації, - про це інформує replyua.net.

Так, Голобуцький повідомляє, що Трамп сьогодні розповів про зміну в стратегії зовнішньої політики Вашингтону. Американський президент наголосив, що відтепер «вороги США не будуть знати про наші дії» - мовляв, їх ніхто не буде попереджати, що США атакують, а вони (США) будуть атакувати. Більше того, з цього моменту США не цікавиться державним будівництвом у проблемних державах (тих, які пов’язані з тероризмом – ред.), а буде просто вбивати терористів. Мова йшла про Афганістан та Пакистан, але це привід напружитись Кремлю.

У Москві чудово розуміють, що ця заява стосується у тому числі і Сирії, України, можливої атаки на Білорусь, окупованих частин Грузії та Молдови тощо. Трамп наголосив, що може «посміхатись і тиснути руки – це ніяк не вказуватиме на наші плани. Ми вдаримо там і тоді, коли найменше очікуватимуть». Звісно, для путінської Росії було б краще, якби Вашингтон і далі робив ставку на переговори, фінансування альтернативних політиків та громадянські ініціативи. Але Трампу, особливо у світлі протистояння у Вірджинії, потрібна «маленька переможна війна» - а може й кілька, по всій планеті, - прогнозує Голобуцький.

Поделиться в соцсетях:

Оставить комментарий:

0 коммент.: