Ads Top

Це гарно: українці тролять істерику кремлівської провокаторшіЛюбителька бойовиків вирішила озватись з окупованого Криму.

Пособниця бойовиків Юлія Лозанова (у мережі використовує псевдо Юлія Вітязєва) написала пост про колишнього лідера одеського "Правого сектора" Сергія Стерненка, информує "Знай.ua".У коментарях до запису влаштували справжню істерику.Відзначимо, що "журналістка" зараз перебуває в анексованому Криму. Ще в лютому її внесли у базу "Миротворця".Сам Сергій Стерненко у відповідь написав, що в Україні є багато людей, яких окупантам варто не забувати.

"Сидиш собі на окупованій території і пишеш в інтернет свої бурхливі фантазії. Але в одному колаборант-автор поста права — пособники окупанта і ті, що живуть за порєбріком, ще запам'ятають. В Україні дуже багато людей, яких їм варто запам'ятати. А ще ліпше — закарбувати в пам'яті, що Україна це суверенна держава, котра стане вбивцею останньої московської імперії", - написав він у своєму "Facebook".У коментарях іронізують, що з "такими характеристиками від ольгінців ним ще внуки гордитись будуть".

Комментариев нет:

Технологии Blogger.