Ads Top

Невидимий щит: як рятують сотні життів кращі снайпери АТО (ВІДЕО)Саме їх професіоналізм врятував сотні життів військових, але при цьому їх головним завданням залишається бути непомітними.

Найскладнішу роботу на передовій завжди доводиться виконувати снайперам – саме від них вимагається надзвичайно високий рівень концентрації та блискавична реакція на загрозу. Нещодавно кращі із них показали свої вміння на практиці, информує "znaj.ua".

Саме їх професіоналізм врятував сотні життів військових, але при цьому їх головним завданням завжди залишається бути непомітними.

Кращі снайпери АТО використовують абсолютні різні типи зброї: представлені як стандартні СВД ПСО, які знаходяться на озброєнні у кожного підрозділу, так і волонтерські гвинтівки. Вміння кожного із них оцінюють не тільки за влучністю потрапляння у ціль, а й якістю пострілів.

айбільш розповсюджена вправа – "більярд". Перед снайпером ставлять дев'ять більярдних шарів із різними цифрами і він повинен вибити 21 очко. На виконання вправи дається всього шість пострілів.


Кращі снайпери АТО Techno-Sotnya

Комментариев нет:

Технологии Blogger.