Ads Top

Радник Трампа задав новий тон щодо РФ та 'ІД', - CNNНовий радник президента США з національної безпеки Герберт Макмастер по низці важливих питань задав тон, що різко відрізняється від того, який використовувався його попередником Майклом Флінном, а також главою Білого дому Дональдом Трампом

Про це пише CNN.

За даними джерела телеканалу, на засіданні Ради національної безпеки США Макмастер, зокрема, назвав Росію ворогом, а не другом. Такий вислів контрастує з позицією головного стратега Білого дому Стіва Беннон, який називав Європейський Союз "неповноцінною конструкцією" і висловився за зміцнення зв'язків з окремими європейськими країнами.

Крім того, Макмастер виступив на захист світового порядку, який встановився після Другої світової війни, заявивши про необхідність збереження миру і безпеки.

Макмастер заявив також, що використання терміну "радикальний ісламський тероризм", який часто використовували його попередник Майкл Флінн і сам Трамп, не допоможе Вашингтону в роботі з союзниками з метою розгромити терористичні угруповання. Ця фраза, за його словами, марна, оскільки такі терористичні організації, як "Ісламська держава", являють собою перекручення ісламу, і є, таким чином, неісламськими.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.