Ads Top

Кілька сільських громад вигнали священиків РПЦВідмовитися від служіння священиків Московського патріархату вирішили мешканці Тернопільщини та Харківщини – вони звернулися із проханням назавжди покинути їхні села.

Про це повідомляє "Преса України".

Відповідне рішення одразу у двох селищах прийняли на користь Київського патріархату, адже проповіді старослов'янською мовою їх не влаштовують.

За словами харківського священика Іллі Зеленського, найбільше збунтувалися мешканці села Бугаївка, які буквально "вказали на двері" релігійним представникам. Напередодні громада зібралася для спільного обговорення ситуації, де зробила висновок, що священику Єлисею, котрий тривалий час проводив служіння, варто "спакувати речі". Натомість церква повинна перейти у підпорядкування Київському патріархату.

Коли той відмовився виконати їх вимогу, мешканці прийшли до храму і змусили його забратися негайно.

Подібний випадок стався і на Тернопільщині, у селі Котюжин. Там також організували публічне голосування і повідомили про своє рішення змінити мову читання молебну та "гарантувати безпеку вірян", яку, на їх думку, порушував Московський патріархат.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.