Ads Top

Ганьба Росії на Євробаченні-2018: користувачі мережі шоковані виступом росіянкиСкандальна учасниця від Росії Юлія Самойлова, яка ще у 2017 році намагалась взяти участь в конкурсі, таки виступила на сцені в Лісабоні.

Однак вокалістці так і не вдалося потрапити до фіналу. Виступ Юлії Самойлової активно прокоментували користувачі мережі. Люди гостро розкритикували російську співачку, інформує technosotnya.com посилаючись на kr24.com.ua

Як відомо, Юлія Самойлова виступала під шостим номером в другому півфіналі, що відбувся 10 травня. Співачка представила пісню «I Will not Break». За підсумками голосування, Юлія Самойлова не отримала достатньої кількості голосів від журі та глядачів, тому покинула шоу за крок до фіналу.

Користувачі мережі гнівно розкритикували виступ Юлії Самойлової, зазначивши, що це була не просто поразка Росії на Євробаченні-2018, а ганьба.Інші користувачі мережі були не менш гострі на слово. Люди звинувачували владу за політиканство на Євробаченні та спробі давити на жалість, та не оминули увагою і саму Юлію Самойлову, яка «прагнула здійснити свою мрію», але зганьбила Росію.
Однак знайшлись й такі, хто став на захист Юлії Самойлової. Варто зазначити, що таку позицію мало хто прийняв, а один користувач мережі відзначив, що всі гнівні відгуки надсилали виключно жителі Росії.

Нагадаємо, що за підсумками другого півфіналу у фіналі Євробачення-2018 виступлять Сербія, Молдова, Угорщина, Україна, Швеція, Австралія, Норвегія, Данія, Словенія та Нідерланди. Учасники цих країн позмагаються з представниками Албанії, Чехії, Литви, Ізраїлю, Естонії, Болгарії, Австрії, Фінляндії, Ірландії, Кіпру. Окрім цього, за перемогу побореться Португалія, як минулорічний переможець конкурсу, і Велика Британія, Франція, Іспанія, Італія, Німеччина як країни-засновниці конкурсу.

Підписуйтесь на наш Телеграм-Канал!

Дивіться виступ Юлії Самойлової з піснею I won't Break у другому півфіналі Євробачення-2018: відео

Комментариев нет:

Технологии Blogger.