Главное меню

В’ятрович знайшов нову “жертву”: перейменування зачепить багатьох

Глава Інституту національної пам’яті Володимир в’ятрович запропонував перейменувати...


Глава Інституту національної пам’яті Володимир в’ятрович запропонував перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську.

Про це В’ятрович написавши на своїй сторінці, відзначивши, що “Січеславська область – це об’єднання сучасної України з козацькою Україною”, інформує technosotnya.com посилаючись на politeka.net

Відзначимо, в січні на офіційному інтернет-представництві президента України була зареєстрована петиція про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. З такою ініціативою виступила “Правозахисна група “СІЧ “.Нагадаємо, як передавала Politeka, директор Інституту національної пам’яті Володимир в’ятрович заявивши, що назва українського парламенту «Верховна Рада» є радянським спадком.

«Верховна Рада України, сама назва, є радянським спадком. Я думаю, що ця тема потребує дискусії, обговорення. Для нас це нова ідея», – відповів він на запитання журналіста щодо ініціювання перейменування Верховної Ради.

Нардеп від Опозиційного блоку Нестор Шуфрич пропонує змінити текст державного гімну України, щоб він не починався «трагічно».

Екс-регіонал Нестор Шуфрич пропонує внести чергову зміну першої строчки. На його думку, слова «Ще не вмерла України і слава, і воля» слід замінити на «вічно Україна, її слава й воля».

Поделиться в соцсетях:

Оставить комментарий:

0 коммент.: