Ads Top

Дезертирство в АТО: бойовики біжать з Донбасу, готові навіть на самогубствоБойовики так званих «республік» масово покидають місця служби, а деякі з них готові навіть на самогубство.

Про це повідомив спікер Міноборони по АТО Олександр Мотузянік, інформує technosotnya.com посилаючись на politeka.net

«За інформацією Головного управління розвідки України, в з’єднаних частинах так званого першого і другого армійських корпусів російських окупаційних військ триває зниження рівня морально-психологічного стану та військової дисципліни серед особового складу. Зростає кількість випадків самовільного залишення місця служби та дезертирство», – зазначив він.

Мотузянік також розповів про випадок суїциду серед бойовиків, з метою покинути територію Донбасу.

«4 січня цього року військовослужбовець однієї з частин 1 армійського корпусу противника демонстративно підірвав себе ручною гранатою. До самогубства він вдався після того, як командування в черговий раз відмовив йому в достроковому звільненні зі служби», – уточнив він.

Нагадаємо, дружина головного ватажка так званої «донецької республіки» Наталя Гладкова отруїла десятки бойовиків неякісною горілкою. За словами журналіста Олексія Чибісова, в результаті інциденту загинула 41 людина.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.