Ads Top

Сильно схуд: як за роки полону змінився «кіборг» МорозовВчора, 27 грудня, в ході обміну полоненими між Україною і так званими «республіками», був звільнений один із захисників Донецького аеропорту Олександр Морозов.

Слід уточнити, що в полоні бойовиків легендарний український військовослужбовець перебуває з 2015-го року. При цьому жителі його рідного міста Ромни неодноразово збиралися на віче та мітинги в підтримку українця, а також неодноразово писали листи президентові України Петру Порошенку. Більш того, вони також кілька разів влаштовували акцію протесту і в самому Києві, інформує technosotnya.com посилаючись на politeka.net

На самих фото видно, що легендарного «кіборга» зустрічали з плакатами, на яких було написано «Саша! Роменщина з тобою». Також звернемо увагу, що за час перебування в полоні бойовиків, Морозов сильно схуд.Нагадаємо, вчора, 27 грудня, між Україною і так званими «республіками» відбувся перший за півтора року обмін полоненими, в ході якого були звільнені 74 українця. Звернемо увагу, що звільнених бійців АТО приїхав зустрічати президент України Петро Порошенко.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.