Ads Top

Новий удар санкціями: Путіна змусили відмовитися від забороненої зброїУ США ввели нові санкції для російських компаній, що працюють на військово-промисловий комплекс

Обмежувальні заходи торкнулися конструкторського бюро “Новатор” і науково-виробничого центру “Титан-Барикади”, інформує technosotnya.com посилаючись на Politeka

Повідомляється, що компанії відповідальні за виробництво крилатих ракет, заборонених Договором про контроль над озброєннями, укладеним між СРСР і Сполученими Штатами в 1987 році.

“Ці компанії виробляють для російського Міністерства оборони комплекси крилатих ракет наземного базування з дальністю польотів, забороненої в рамках Договору про ракети середньої і малої дальності. Тому є достатньо підстав вважати, грунтуючись на конкретних і зрозумілих фактах, що вони були залучені до дій, які суперечать національної безпеки або зовнішньополітичним інтересам США “, – йдеться в заяві міністрів.

Нагадаємо, лідери країн Євросоюзу схвалили продовження економічних санкцій проти Російської Федерації ще на шість місяців.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.