Ads Top

Центр перекрито, люди в паніці: кадри сотень танків в Луганську



Стало відомо, що відбувається в окупованому Луганську після того, як туди прибула військова техніка

За словами журналістів, в місті перекрито весь центр, там знаходиться важка техніка – КамАЗи, БТРи, БМП, інформує politeka.net

“Жителів дворів, які там живуть, не пускали додому, жорсткий контроль. Але ті, у кого є прописка – потрапили до будинку. Є дві версії. Перша – ті, хто там зі зброєю – це військові з “ДНР”. Але деякі люди з Луганська кажуть, що це військові з Росії “, – пише журналіст Євген Спірін.

Нагадаємо, конфлікт розгорівся після того, як так званого “міністра” МВС намагалися відсторонити від посади, проте він відмовився йти. Був призначений новий, “виконуючий обов’язки міністра”, але він не зміг приступити до виконання своїх обов’язків, так як старий “міністр” не звільнив свій кабінет.

Також на даний час у місті не працює телебачення. Тим часом в мережі з’явилися кадри з військовою технікою, яка ввечері, 21 листопада, заїхала до міста. Згідно з підрахунками очевидців, в місті знаходиться близько двохсот одиниць російської військової техніки.

Як упевнений журналіст Андрій Дегтяренко, російські військові заїхали в Луганськ, щоб не дати ватажкам бойовиків наробити дурниць. Він зазначив, що зараз в Москві розмірковують над тим, що робити з конфліктом між екс-главою “МВС” “ЛНР” Корнетом і ватажком “ЛНР” Ігорем Плотницьким.

Він вважає, що вирішити проблему в Луганську допоможе лише “розумний компроміс” – всіх залишать на своїх місцях, з формальними поступками один одному.

Або існує варіант, що ватажка “ЛНР” Плотницького готують до поступового відходу у відставку паралельно з підготовкою “дорожньої карти” щодо формування нової перехідної влади і можливих дострокових виборів.











Також, на Луганському напрямку загострення ситуації. Російські війська незаконно перетнули український кордон, через що зросла кількість обстрілів на фронті.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.