Главное меню

Сотник: готуйтесь всі, Путін повертається додому в поганому настрої. Чого чекати?

Як зауважує російський журналіст Олександр Сотник, російська пропаганда сьогодні працювала на межі своїх можливостей, але навіть вжиті нею н


Як зауважує російський журналіст Олександр Сотник, російська пропаганда сьогодні працювала на межі своїх можливостей, але навіть вжиті нею надзусилля не можуть приховати того факту, що Володимир Путін на зустрічі з Дональдом Трампом не досягнув поставлених цілей, - про це інформує видання replyua.net з посиланням на допис, опублікований оглядачем у соціальній мережі, - передает replyua.net

Так, журналіст нагадує, що, судячи з заголовків російських ЗМІ, «американське чмо» торкнулось плеча «російського генія». Звісно, ціла низка пропагандистів облились сльозами радості і пережили коротку мить абсолютного захвату. Але все виявилось не надто райдужно – Трамп «поматросив» і кинув російського національного лідера. Навіть не став чекати до кінця засідання і полетів до Ханою, залишивши Путіна сидіти на незручному стільчику.

А які були мрії! Але не сталось так, як гадалось. Трамп знову вислизнув з міцних політичних обіймів Путіна і зник, навіть не попрощавшись. Відтепер він точно не друг. Варто чекати ще більшої ізоляції Кремля, репресій і «закручування гайок». Ну що ж, готуйтесь, холопи – Михайло Іванович (за повідомленнями журналістів, кличка Путіна серед його найближчого оточення – ред.) повертається додому в поганому настрої, а тому буде сікти, - прогнозує журналіст.

Поделиться в соцсетях:

Оставить комментарий:

1 comments:

  1. Ох и придурки,-Путин прийихав у поганому настройи,ага а еще у него был юидкий стул,вздутие живота,и как следствие -пердежь без остановки.Писаки,вы уматовые капец(Доктор Гебельс с завистью в гробу переварачивается).

    ОтветитьУдалить