Ads Top

Головне за ніч: радіаційний удар по Україні та летальна зброя в Чорному моріГучний скандал у США: спецслужби «приховали» злочини Кремля

Федеральне бюро розслідувань США приховувало інформацію про російські хакерські атаки від офіційних осіб, пошту яких намагалися зламати. За даними журналістів, ФБР мало інформацію про близько 80 спроб злому поштових скриньок хакерами, яких пов’язують з Кремлем, але повідомило про них тільки кільком клієнтам американських поштових сервісів. За наявними даними, за спробами злому стоять хакери з угрупування Fancy Bear, - пише politeka.net

Есмінець США з летальним зброєю вже в Чорному морі

Ракетний есмінець ВМС США «Джеймс Вільямс» (USS James Williams DDG95) 26 листопада увійшов до акваторії Чорного моря. На даний момент есмінець типу «Арлі Берк» (Arleigh-Burke), оснащений 56 крилатими ракетами «Томагавк», направляється в північному напрямку вздовж західного узбережжя Чорного моря. «Джеймс Вільямс» зайшов в Чорне море по шляху з Червоного моря, де в середині листопада він здійснив візит до порту горда Джидда в Саудівській Аравії.

Викид рутенію-106: які області в Україні зачепила радіація

Стало відомо, чи дійшла до України радіація після викиду рутенію – 106 в Росії. Викид рутенію зачепив Україну тільки частково – хвиля пройшла по окупованому Криму і південних регіонах країни. При цьому вміст рутенію-106 в атмосфері України зафіксували ще 6 жовтня – вимірювальні прилади показали підвищений вміст ізотопу в повітрі. Однак його концентрація була безпечною.

Я знаю замовника: подробиці кривавого нападу на суддю


Лариса Гольнік, яка напередодні постраждала під час нападу, знає, хто її «замовив». В інтерв’ю одному з українських телеканалів, Гольнік розповіла, що кілька років тому вона відмовилася вирішити судову справу на користь мера Полтави Олександра Мамая. З тих пір між ними йде відкрита війна. При цьому Лариса Гольнік каже, що, на відміну від поліції, до прокуратури у неї довіри немає. Вона нагадала, що коли вона працювала в Жовтневому суді, керівництво перешкоджало її діяльності.

У Раді Європи розповіли, як шантаж допоможе РФ позбутися санкцій

Рада Європи (РЄ) розглядає питання про скасування санкцій проти Росії, які було накладено за агресію щодо України. Про це заявив генеральний секретар організації Турбйорн Ягланд. Таке рішення в РЄ, за його даними, допускають через побоювання про те, що Росія в зв’язку з обмеженнями може вийти з цієї організації, а це, як вважають в Раді Європи, може стати ударом по захисту прав людини в світі.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.