Главное меню

Арестович: в Білорусії вже на повну силу розгортається кримський сценарій


Архітектура російських військових навчань на території Білорусії «Захід-2017» спрямована на Сувалкський коридор. Це страшний сон Польщі, країн Балтії, НАТО і ЄС. Росіяни працюють зі страхами своїх противників. Перенесення військових навчань з північного кордону України на північно-західні кордони Білорусії не має нас заспокоювати, тому що це все одно питання стабільності в Східній Європі. Як передає replyua.net, таку думку в ефірі одного з українських телеканалів висловив військовий експерт Олексій Арестович.

Щодо ситуації в Білорусії, то Олексій Арестович зазначив, що ця країна зараз знаходиться на роздоріжжі, або це буде суверенна незалежна держава, або це буде повністю залежна від Росії маленька частина Білорусії.

На думку експерта, в Білорусії задіяний кримський варіант, тобто росіяни не стільки працюють для залишення танків на перехресті доріг, скільки вони працюють з силовиками, дипломатами та лідерами думок в Білорусії, перекуповуючи їх на свою сторону, щоб, коли прийде час «Ч» 90% військових Білорусії визнали, що вони прибічники суверенної Білорусії в союзі з Росією, ніж повністю суверенної Білорусії без будь-яких військових, політичних союзів з Росією. На разі в Білорусії все відбувається так само, як було в Криму, коли 90% складу СБУ перейшло на сторону РФ. Для цього всього не потрібно залишати в Білорусії 40 тисяч вояків, потрібні лише комплексні дії, що й робить Росія.

Поделиться в соцсетях:

Оставить комментарий:

3 comments:

 1. КТО ВАМ ВЕРИТ ?
  Українські журналісти живуть в погоні за західними грантами, забуваючи, що таке чесна журналістика
  http://replyua.net/blog/64777-ukrayinsk-zhurnalsti-zhivut-v-pogon-za-zahdnimi-grantami-zabuvayuchi-scho-take-spravzhnya-zhurnalstika-ekspert.html

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Им верят исключительно полуумные кастрюлеголовые идиоты.))))

   Удалить
  2. Опа, свидетели распятых мальчиков голос подали. Ану цыть, шавки, разгавкались тут. Вы выдаете интерес Ольгино к этой теме.

   Удалить