Ads Top

Українські воїни прогнали путінських найманців з панівних висот93-тя бригада готувала цю складну операцію кілька місяців поспіль: залучала розвідку, вивчала місцевість та поведінку ворога, маршрути диверсійних груп терористів.Українським військовим вдалося взяти під контроль значну частину території на луганському напрямку – вони просунулися приблизно на 1,5 кілометри ближче до Бахмутської траси.

Про це йдеться на сторінці 93-ї окремої механізованої бригади у Facebook, інформує znaj.ua.

Бійці вже облаштували кілька опорних пунктів та точок спостереження. Після того, як вони зайняли панівні висоти, автоматично отримали більш вигідні умови не тільки для оборони, а й для повного контролю над противником."Лінію фронту вдалося трохи вирівняти", - радіють військові.

93-тя бригада готувала цю складну операцію кілька місяців поспіль: залучала розвідку, вивчала місцевість та поведінку ворога, маршрути диверсійних груп терористів. Неодноразово доводилося розміновувати територію на шляху до нових позицій.

Згодом вони скоротили відстань до бази противника на 200 метрів і закріпилися на панівній висоті.Бійці нагадали, що згідно мінських угод, ця частина сірої зони повинна була давно бути підконтрольної Україні. Без жодних втрат особового складу, незважаючи на постійні провокації та обстріли з боку ворогу, українські захисники все-таки блискавично провели заплановану операцію.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.