Ads Top

ФСБ стоїть на вухах: бойовики знищили російських офіцерівБойовики все частіше конфліктують з російськими кураторами, а днями на Донбасі застрелили офіцерів.

Двох російських офіцерів вбили на окупованих територіях Донбасу. У зв'язку з інцидентом співробітники ФСБ проводять тотальну перевірку, розшукуючи винуватця, інформує "znaj.ua".

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України в Facebook. Російські куратори скаржаться на погіршення дисципліни в рядах бойовиків. Між офіцерами армії РФ і банд формуваннями терористів постійно виникають конфлікти.

Найманці все частіше ігнорують накази російських командирів, а іноді йдуть на відкриту конфронтацію.

"За останні два тижні в 9 окремому штурмовому мотострілковому полку морської піхоти (Новоазовськ) вбиті двоє офіцерів ЗС РФ з вогнепальної зброї. Співробітниками ФСБ РФ спільно з т.зв.." МВС ДНР "здійснюються оперативно-розшукові заходи щодо встановлення причетних, проводяться обшуки помешкань військовослужбовців полку з метою виявлення фактів незаконного зберігання зброї та боєприпасів ", - розповіли українські розвідники.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.