Ads Top

'Глава ДНР' на фоні трупів своїх бойовиків наговорив нових 'геополітичних' дурниць (ВІДЕО)Бойовики на Донбасі всупереч Мінським угодам продовжують ескалацію конфлікту.

Особливо гаряче на Донецькому фронті під Авдіївкою, де бойовики, безуспішно почавши штурм позицій українських військових в «промці», вже три доби зазнають постійного фіаско.

Захарченко любить піаритись саме під цим мостом на Ясинуватській розвилці — восени 2016 року він там пив чай зі співаком з РФ.

Українські вояки дають гідну відсіч ворогу, незважаючи на постійні обстріли ворожих «Градів» і артилерії.

Тим часом окупанти зазнають постійних великих втрат під Авдіївкою.

31 січня на передову туди до своїх бойовиків приїздив так званий «глава ДНР». Мата — виключно пропагандистська.

Швидко «засвітившись» на камеру сепаратистського телеканалу під звуки обстрілу, Захарченко дав коментар, у якому наговорив нових геополітичних дурниць, як от раніше про Великобританію і Польщу.

Цього разу Захарченко договорився до того, що ескалація конфлукту на Донбасі, це, мовляв, тому, що Росія знайшла спільну мову з новим президентом США.

Примітно, що поки Захарченко робив чергову свою «геніальну» заяву і говорив про великі втрати у ЗСУ, поряд лежали тіла загиблих бойовиків «ДНР».«Суцільна постанова на камеру. А ці «славні воїни новососсии прилягли відпочити?» — прокоментував кадр із відео з тілами загиблих бойовиків користувач мережі Константиновский.


'Глава ДНР' на фоні трупів своїх бойовиків... Techno-Sotnya

Комментариев нет:

Технологии Blogger.