Ads Top

Стало відомо, з чого почалося загострення в АвдіївціЗагострення в Авдіївці у неділю 29 січня почалося тому, що сили АТО зайняли позицію бойовиків під Авдіївкою, щоб врятувати життя бійців через обстріл.

Про це "Українській правді" повідомив співрозмовник у розвідувальних структурах, знайомий із ситуацією.

За його словами, бійці під час виконання завдання з розставлення секретів в районі своїх позицій натрапили на ДРГ бойовиків.

"Розпочався бій. Бойовики запросили підтримку артилерії. Тому, щоб врятувати бійців, командир (23-річний капітан, заступник командира механізованого батальйону 72 ОМБр Андрій Кизило -ред.) був змушений повести бійців уперед і зайняти позицію бойовиків", – пояснює співрозмовник УП.

За словами співрозмовника УП, тепер бойовики намагаються повернути собі відбиту силами АТО стратегічну позицію (бойовики називали позицію "Алмаз-2" – ред.), оскільки з неї повністю контролюються дороги Донецьк-Луганськ і Донецьк-Горлівка.

Серед причин загострення, він назвав намагання бойовиків відсунути сили АТО від меж Донецька. Крім цього бойовики не полишають спроб взяти під контроль Донецьку фільтрувальну станцію.

"Крім того, бойовики намагаються завдати ударів по Коксохіму, оскільки від нього залежить інфраструктура не лише Авдіївки, а й робота важливих підприємств Маріуполя та Запоріжжя", – зазначив співрозмовник УП.

Він також звернув увагу на те, що керують бойовиками безпосередньо з Російської Федерації, а загострення розпочалося після інавгурації президента США Дональда Трампа.

Комментариев нет:

Технологии Blogger.